Kredyt, leasing, najem, kontrakty serwisowe - finansowanie dla firm

Ciężko wyobrazić sobie prowadzenie działalności gospodarczej bez służbowego auta, prawda? Oczywiście osoby pracujące w wolnych zawodach mogą pozwolić sobie na brak samochodu (albo i nawet prawa jazdy), ale w większości przypadków jest to niezbędny element układanki.

Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców

Można domyślić się, że liczba rozwiązań dla firm jest jeszcze większa niż w przypadku osób prywatnych. Przemierzając gąszcz rozmaitych propozycji, nie jest łatwo wybrać najlepszą ofertę. Warto jednak zastanowić się, jaka marka jest w obrębie naszych zainteresowań. Dlaczego? Wiele koncernów samochodowych wraz z oficjalnymi dealerami i podmiotami bankowymi posiadają rozwiązania skierowane stricte do swoich klientów. Tak jest chociażby w przypadku Dacii. Szeroka oferta rumuńskiego koncernu samochodowego obejmuje zarówno usługi leasingowe, jak i kredyty skierowane do firm (https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma).

Rodzaje rozwiązań finansowych skierowanych dla firm

Przyjrzyjmy się zatem dokładnie liście rozwiązań proponowanych przez Dacia Finansowanie. Oto one:

  • Kredyt standardowy na nowe auto;
  • Kredyt standardowy na auto używane maksymalnie na okres 10 lat od pierwszej rejestracji;
  • Elastyczny leasing na samochód osobowy lud dostawczy;
  • Najem długoterminowy – oferta ta obejmuje m.in. preferencyjne oprocentowanie, niską ratę, auto zastępcze oraz serwis z pakietem przeglądów okresowych, wymianą części i napraw (gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych;
  • Kontrakty serwisowe, czyli popularne „Leasing All In One” – kompleksowe rozwiązanie obejmujące m.in. wszystkie opłaty (czynsz, ubezpieczenie, rata, assistance) na jednej fakturze, możliwość indywidualnego ustalenia warunków umowy oraz przewidywalne opłaty (koszty dodatkowe) podczas całego okresu trwania umowy.

Oferta Dacia Finansowanie jest na tyle bogata, że każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb.