Zmiana auta co dwa lata? To możliwe!

Prowadzisz nowoczesny tryb życia? Nie lubisz stagnacji, a zmiany bardziej powodują przyjemny dreszczyk emocji niż obawę i niepokój? Świetnie! Właśnie dla Ciebie powstał wyjątkowy kredyt typu SELECT, który pozwala na zmianę samochodu po 2-3 latach.

Leasing typu SELECT – charakterystyka

Jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty, a przy tym niezwykle przyjazny z punktu widzenia kredytobiorcy. Klient decydujący się na kredyt typu SELECT, na samym początku dostosowuje warunki umowy do swoich potrzeb – od niego zależy wysokość kwoty własnej oraz wysokość rat rozłożonych w określonym czasie.

Po upływie 2-3 lat (w zależności od ustalonej umowy) kredytobiorca może natomiast zdecydować się na wymianę samochodu na nowszy bądź zachowanie starego – https://www.nissanfinance.pl/nissan-select. Wymiana auta nie jest jednak obligatoryjna – jeśli pragniemy zachować swoje obecne auto (rozkładając ostatnią ratę na miesięczne płatności) nie ma żadnych przeszkód.

Leasing na miarę XXI wieku

Wyjątkowo elastyczne podejście do finansowania sprawia, że klient nie jest zmuszony do decydowania o wymianie samochodu w momencie podpisywania umowy – to rozwiązanie idealnie pasujące do współczesnego, dynamicznego świata. W obecnych czasach, w których ciężko planować z wieloletnim wyprzedzeniem, rozwiązanie kredytowe SELECT od Nissan Finance jest bardzo atrakcyjną ofertą.

Na co możesz liczyć?

Warto wspomnieć, że wybierając kredyt Nissan SELECT, klient otrzymuje:

  • Możliwość finansowania kontraktów serwisowych;
  • Znacznie niższe raty niż ma to miejsce w przypadku standardowych kredytów;
  • Gwarancję minimalnej wartości samochodu po zakończeniu umowy;
  • Potwierdzoną wartość odkupu, którą ustala się podczas zawierania umowy kredytowej.

Jeśli żyjemy w dynamicznym świecie, lubimy zmiany, a duża swoboda w ustalaniu warunków jest dla nas priorytetowa, kredyt SELECT będzie znakomitym rozwiązaniem. To nowoczesny kredyt na miarę XXI wieku!