Butler - oryginalne wyposażenie warsztatów samochodowych

Każda firma, która chce oferować jakościowe usługi, powinna celować w profesjonalny sprzęt. Dotyczy to szczególnie motoryzacji, gdzie bez specjalistycznych maszyn i narzędzi za daleko się nie zajedzie… Nie mówiąc już o konkurencji, z którą nie będziemy mieli szans w wyścigu o dusze i portfele klientów. Podstawą jest więc takie wyposażenie warsztatu, aby znalazły się tam tylko niezawodny i nowoczesny sprzęt, taki na przykład jak produkowany przez firmę Butler.

Butler – wyposażenie dla twojego warsztatu

Założona w 1998 roku włoska firma Butler jest dziś znana na całym świecie, a mówiąc o niej, używa się samych znamienitych słów: jakościowa, innowacyjna, dbająca o najwyższe standardy, prokliencka… Długo można by wymieniać, ale zamiast tego, skupmy się na ofercie marki Butler. Co sprawia, że firma jest tak ceniona? Jakie urządzenia sprawiają, że każdy właściciel warsztatu samochodowego chce maszyny sygnowane logiem marki Butler?

Butler – sprawdzony, niezawodny sprzęt

  • To przede wszystkim montażownice do opon samochodowych. Ceniony jest ich oryginalny wygląd, ale najważniejsze są innowacyjne, ergonomiczne rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu. Pracują wyłącznie zasilane sprężonym powietrzem, co sprawia, że nie tylko są bezpieczne, ale i mogą pracować w trudnych warunkach. Zaprojektowane, by zapewnić niezawodną obsługę wszystkich typów opon, dość często wybierane jako urządzenia mobilne.
  • Wyważarki to cała lista różnych – od prostych i ekonomicznych po najnowocześniejsze technologie – urządzeń. Obsługują wszystkie rodzaje kół – nie tylko samochodów osobowych, ale również dostawczych, jak i tych pochodzących od motocykli i skuterów. Wyważarki Butler obsługuje się bardzo łatwo, a intuicyjny program 3D pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych wyników pracy.
  • Urządzenia do geometrii zachwycają nowatorską technologią – laserowym ustawieniem geometrii oraz pomocnym systemem kamer i tarcz pomiarowych. Dzięki temu pomiary przeprowadzane są z niesamowitą dokładnością do 1/100 cala.
  • Podnośniki – skonstruowane z solidnych materiałów, wyposażone w wysokiej klasy mechanizm napędowy oraz odpowiednie zabezpieczenia. Dostępne są różne rodzaje podnośników: dwukolumnowych, czterokolumnowych, nożycowych i motocyklowych.

I nie tylko to, bo Butler to również zestawy do diagnostyki dla różnych pojazdów oraz inne urządzenia jak piaskarki, obrotowe stojaki na silnik, prasy ręczne czy myjki z podgrzewaną wodą. Na stronie www.butler.com.pl znaleźć znajdziemy wszystko, co opisaliśmy i o wiele więcej. Można też zajrzeć na stronę firmy Bogusz – polskiego przedstawiciela sprzedającego urządzenia tej zasłużonej firmy.