Zdalny kurs na prawo jazdy

Wiesz, że zdalny kurs nauki jazdy jest dziś możliwy? Oczywiście chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego. Zdalny kurs na prawo jazdy to nie tylko oszczędność i wygoda, dowiedz się już teraz od czego zacząć.

Nauczanie online stało się siłą rzeczy bardzo popularne. Obecnie ta forma edukacji stała powszechna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe czy szkolenia. Zaczynając przygodę z prawem jazdy musisz wiedzieć, że prawie wszystko załatwisz dziś z domu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego stały się proste i możliwe do wykonania za pośrednictwem internetu.

Zobacz jak krok po kroku rozpocząć i skutecznie przygotować się do testów na prawo jazdy.

Jaki zdalny kurs na prawo jazdy wybrać?

Musisz zdecydować na ile potrafisz się uczyć samodzielnie i od tego uzależnić swój wybór kursu. Jakie rodzaje kursów są do wyboru?

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największej samomobilizacji.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach.. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję wydasz trochę więcej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w nawiększymm pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie najczęściej popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli już zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Wiesz, że egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo? Możesz ze spokojem nauczyć się i zdać egzamin państwowy z teorii teraz, a na część praktyczną zapisać się dopiero w odpowiednim dla Ciebie czasie. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Teoria jest prosta i znacznie mniej stresująca niż część praktyczna. Nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Wykonaj najprostszy pierwszy krok czyli zrób odpowiednie zdjęcie do dokumentu prawa jazdy. Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!